Fitness band 45,5 m Zwaar Moves

Normaal € 88,99
Vanaf 2 € 87,99
Vanaf 4 € 86,99

Jouw prijs 88,99

Nu 0% korting!

Vandaag besteld, zaterdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Vandaag besteld, zaterdag in huis
Gratis achteraf betalen (Klarna)
Productnr: 01-104504 Groen

Fitness band van Moves wordt veel gebruikt door professionals in de sport en fysiotherapie. Met deze weerstandsband Zwaar op een extra grote en voordelige rol van 45,5 meter kun je effectief en gevarieerd trainen. Geschikt voor professionals en consumenten. Deze fitness banden kopen kan in de weerstanden Licht, Medium, Zwaar, Extra zwaar en Zeer zwaar.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Vandaag besteld, zaterdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Gratis achteraf betalen (Klarna)

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

Met een fitness elastiek kun je gericht de kracht en beweeglijkheid van diverse spiergroepen trainen. Een weerstandsband wordt veel toegepast door professionals zoals fysiotherapeuten en personal trainers. Daarnaast is fitness elastiek van Moves ook ideaal voor een goed workout thuis.

De fitness band met weerstandsniveau Zwaar (Groen) heeft een lengte van 45,5 meter. De weerstandsband is verpakt in een doos met een handige uitsnede waardoor je de Moves oefenband eenvoudig kunt afrollen en afknippen. Het fitness elastiek is verkrijgbaar in de weerstanden Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw) en Zeer zwaar (Zwart).

Met een Moves band kun je gemakkelijk de spierkracht en de reikwijdte van bepaalde spiergroepen trainen. Ook verbeter je met een fitness elastiek tegelijkertijd de samenwerking van verschillende spiergroepen.

Deze weerstandsband wordt ook veel aangeschaft door personal trainers voor bijvoorbeeld crosss fit of een core stability training. Bij een progressieve weerstandstraining wordt met verschillende oefeningen de spierkracht verbeterd en ook de functionele capaciteiten verhoogd.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

KleurSterkte50%100%150%200%
GeelLicht1,01,31,51,9
RoodMedium1,52,02,53,2
GroenZwaar1,62,53,03,5
BlauwExtra zwaar2,23,03,64,0
ZwartZeer zwaar2,53,44,04,9

Snap-Stop® systeem

De Moves latex band beschikt over het unieke Snap-Stop® systeem. Tijdens het oefenen met een fitness band worden er grote krachten op de latex band uitgeoefend waarbij een scheurtje in de band vervelende gevolgen kan hebben. Het unieke Snap-Stop® systeem voorkomt dat de fitness band in tweeën knapt, zelfs als er zich een klein scheurtje in de band bevindt. Door Snap-Stop® kan er dus zeer veilig getraind worden.

Over Moves band

MSD is verder gegaan onder de nieuwe naam Moves. Dit betekent dat alle artikelen op onze website met de naam MSD zijn veranderd in de naam Moves. De professionele kwaliteit van de Moves latex band en andere artikelen is uiteraard niet veranderd.

Video

Reviews

Pluspunten

  • Fitness band voor fysiotherapie en training
  • Professionele kwaliteit en in diverse weerstanden
  • Elastiek met een uniek Snap-Stop® systeem

Related products

Fitness band 45,5 m Licht Moves
Fitness band 45,5 m Licht Moves

66,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 45,5 m Medium Moves
Fitness band 45,5 m Medium Moves

82,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 1,5 m Zwaar Moves
Fitness band 1,5 m Zwaar Moves

4,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Mini band fitness
Miniband Medium

3,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Specificaties

Type fitness elastiek: Fitness band
Kleur: Groen
Lengte : 45,5 meter
Weerstand: Zwaar
Trainingsniveau: Gemiddeld