Fitness band 1,5 m Zwaar Moves

Normaal € 4,49
Vanaf 10 € 4,29
Vanaf 20 € 3,99

Jouw prijs 4,49

Nu 0% korting!

Voor 16 uur besteld, woensdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Voor 16 uur besteld, woensdag in huis
Gratis achteraf betalen (Klarna)
Productnr: 01-101504 (Groen)

Fitness band Zwaar in de kleur Groen is een handig hulpmiddel om toe te passen tijdens krachttraining en fysiotherapie. Deze fitness banden van Moves zijn verkrijgbaar in vijf verschillende en elkaar opvolgende weerstanden.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Voor 16 uur besteld, woensdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Gratis achteraf betalen (Klarna)

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

De fitness band geeft een positieve kracht op de spieren. Training met het sport elastiek zorgt voor verbetering van de spierkracht én voor een verhoging van de functionele capaciteiten. Deze fitness band in de weerstand Zwaar (kleur Groen) is prima voor het trainen van de armen, schouders, rug, borst en benen.

Fitness band armen

De Moves band is verkrijgbaar in weerstandsniveau: Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw) en Zeer zwaar (Zwart). Het weerstandsniveau van het fitness elastiek wordt bepaald door de dikte van het elastiek.

Een Moves band is een premium kwaliteit, laag gepoederde latex oefenband. Deze resistance band van 1,5 meter wordt compleet geleverd inclusief een handig oefenboekje. Dit fitness elastiek is ook te koop met een lengte van 5,5 meter of als extra voordelige grote rollen van 22,5 meter en 45,5 meter.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

KleurSterkte50%100%150%200%
GeelLicht1,01,31,51,9
RoodMedium1,52,02,53,2
GroenZwaar1,62,53,03,5
BlauwExtra zwaar2,23,03,64,0
ZwartZeer zwaar2,53,44,04,9

Snap-Stop® systeem

De Moves band beschikt over het unieke Snap-Stop® systeem. Tijdens het oefenen met een fitness elastiek worden er grote krachten op de band uitgeoefend waarbij een scheurtje in de band vervelende gevolgen kan hebben. Het unieke Snap-Stop® systeem voorkomt dat de fitness band verder scheurt, zelfs indien er zich een klein scheurtje in de band bevindt. Dankzij Snap-Stop® kan er dus zeer veilig getraind worden.

De nieuwe naam van MSD Band is Moves Band. Uiteraard met dezelfde kwaliteit die je van MSD Band gewend bent.

Video

Reviews

Pluspunten

  • Moves band bevat natuurlijke latex
  • Fitness elastiek verkrijgbaar in diverse weerstanden
  • Uniek Snap-Stop® systeem

Related products

Fitness band 1,5 m Medium Moves
Fitness band 1,5 m Medium Moves

3,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Mini band fitness
Miniband Medium

3,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 25 m Medium Body-Band
Fitness band 25 m Medium Body-Band

39,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 22,5 m Medium Moves
Fitness band 22,5 m Medium Moves

44,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Specificaties

Type fitness elastiek: Fitness band
Kleur: Groen
Lengte : 1,5 meter
Weerstand: Zwaar
Trainingsniveau: Gemiddeld