Resistance tube Zeer zwaar Moves

Normaal € 11,99
Vanaf 10 € 11,49
Vanaf 20 € 10,99

Jouw prijs 11,99

Nu 0% korting!

Nog 2 op voorraad

Gratis verzending vanaf €49
Vandaag besteld, dinsdag in huis
Gratis achteraf betalen (Klarna)
Productnr: 01-200106 Zwart

Maak jouw workout nog intensiever met deze resistance tube in de weerstand Zeer zwaar van Moves band. Gebruik resistance tubes voor bijna oneindig veel oefeningen zodat je jouw training kunt blijven variëren. Met dit fitness elastiek met handvaten kun je comfortabel én effectief trainen.

Lees meer Shape
2

Nog 2 op voorraad

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Vandaag besteld, dinsdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Gratis achteraf betalen (Klarna)

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

Als je op zoek bent naar een manier om fitter en sterker te worden zonder veel geld uit te geven, dan is een fitness elastiek met handvaten een prima optie. Resistance tubes wordt veel gebruikt voor het verbeteren van de reikwijdte, coördinatie, flexibiliteit en kracht van bepaalde spiergroepen

Voordelen resistance tube Zeer zwaar

  • Gericht bepaalde spiergroepen trainen
  • Comfortabel fitness elastiek met handvaten
  • Resistance tubes zijn veelzijdig en effectief

Moves fitness tubes kopen kan in de weerstanden: Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw), Zeer zwaar (Zwart) en Super zwaar (Grijs). De weerstand van een resistance tube wordt bepaald door de diameter van de tube. De lengte van Moves fitness tubes is 120 cm. Deze resistance tubes zijn van uitstekende kwaliteit en kunnen tot ruim tweemaal de eigen lengte uitgerekt worden. Als alternatief voor resistance tubes kun je ook kijken naar resistance band.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

Weerstand50%100%150%200%250%
Licht1,01,51,92,32,9
Medium1,42,02,52,83,4
Zwaar2,43,44,04,95,5
Extra zwaar2,93,94,75,65,9
Zeer zwaar3,44,45,46,27,1
Super zwaar 4,05,46,57,78,1

Met een weerstandsband met handvat kun je een grote reeks aan oefeningen en bewegingen maken waardoor de training erg divers wordt. Online zijn er oefeningen te vinden die je gemakkelijk kunt uitvoeren met dit fitness elastiek met handvaten. Je kunt ervoor kiezen om verschillende spiergroepen samen te trainen maar je kan ook specifiek één spiergroep trainen met weerstandskabels.

Fitness tubes worden onder andere ingezet tijdens het verbeteren van balans, kracht en coördinatie en voor revalidatie. Dit fitness elastiek met handvaten van Moves band beschikt over comfortabele en ergonomische soft foam grip handvatten. Dit zorgt voor een goede, veilige en comfortabele grip tijdens het oefenen.

Reviews

Pluspunten

  • Resistance tubes zijn veelzijdig en effectief
  • Comfortabel fitness elastiek met handvaten
  • Gericht bepaalde spiergroepen trainen

Related products

Resistance tube Medium Moves
Resistance tube Medium Moves

10,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Resistance bands set Moves 5x1,5m
Resistance bands set Moves 5x1,5m

25,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness tubes set Body-Band
Fitness tubes set Body-Band

36,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness elastiek set Body-Band
Fitness elastiek set Body-Band

49,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Specificaties

Type fitness elastiek: Resistance tube
Kleur: Zwart
Lengte : 1,2 meter
Weerstand: Zeer zwaar
Trainingsniveau: Gevorderd