Resistance tube Medium Moves

Normaal € 10,49
Vanaf 10 € 9,99
Vanaf 20 € 9,49

Jouw prijs 10,49

Nu 0% korting!

Op voorraad: dus morgen in huis

Productnummer: 01-200103 Rood

Maak jouw workout nog intensiever met deze resistance tube in de weerstand Medium van Moves band. Gebruik resistance tubes voor bijna oneindig veel oefeningen zodat je jouw training kunt blijven variëren. Met dit fitness elastiek met handvaten kun je comfortabel én effectief trainen.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Vóór 16 uur besteld, morgen in huis!

Gratis verzending vanaf €99

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

Als je op zoek bent naar een manier om fitter en sterker te worden zonder veel geld uit te geven, dan is een fitness elastiek met handvaten een prima optie. Resistance tubes wordt veel gebruikt voor het verbeteren van de reikwijdte, coördinatie, flexibiliteit en kracht van bepaalde spiergroepen

Voordelen resistance tube Medium

  • Gericht bepaalde spiergroepen trainen
  • Comfortabel fitness elastiek met handvaten
  • Resistance tubes zijn veelzijdig en effectief

Moves fitness tubes kopen kan in de weerstanden: Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw), Zeer zwaar (Zwart) en Super zwaar (Grijs). De weerstand van een resistance tube wordt bepaald door de diameter van de tube. De lengte van Moves fitness tubes is 120 cm. Deze resistance tubes zijn van uitstekende kwaliteit en kunnen tot ruim tweemaal de eigen lengte uitgerekt worden. Als alternatief voor resistance tubes kun je ook kijken naar resistance band.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

Weerstand50%100%150%200%250%
Licht1,01,51,92,32,9
Medium1,42,02,52,83,4
Zwaar2,43,44,04,95,5
Extra zwaar2,93,94,75,65,9
Zeer zwaar3,44,45,46,27,1
Super zwaar 4,05,46,57,78,1

Met een weerstandsband met handvat kun je een grote reeks aan oefeningen en bewegingen maken waardoor de training erg divers wordt. Online zijn er oefeningen te vinden die je gemakkelijk kunt uitvoeren met dit fitness elastiek met handvaten. Je kunt ervoor kiezen om verschillende spiergroepen samen te trainen maar je kan ook specifiek één spiergroep trainen met weerstandskabels.

Fitness tubes worden onder andere ingezet tijdens het verbeteren van balans, kracht en coördinatie en voor revalidatie. Dit fitness elastiek met handvaten van Moves band beschikt over comfortabele en ergonomische soft foam grip handvatten. Dit zorgt voor een goede, veilige en comfortabele grip tijdens het oefenen.

Type fitness elastiek: Resistance tube
Kleur: Rood
Lengte : 1,2 meter
Weerstand: Medium
Trainingsniveau: Gemiddeld

Pluspunten

  • Resistance tubes zijn veelzijdig en effectief
  • Comfortabel fitness elastiek met handvaten
  • Gericht bepaalde spiergroepen trainen
Resistance tube Licht Moves
Resistance tube Licht Moves

9,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Resistance bands set Moves 5x1,5m
Resistance bands set Moves 5x1,5m

22,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness tubes set Body-Band
Fitness tubes set Body-Band

36,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness elastiek set Body-Band
Fitness elastiek set Body-Band

49,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis