Fitness band 1,5 m Medium Moves

Normaal € 4,49
Vanaf 10 € 4,29
Vanaf 20 € 3,99

Jouw prijs 4,49

Nu 0% korting!

Voor 16 uur besteld, donderdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Voor 16 uur besteld, donderdag in huis
Gratis achteraf betalen (Klarna)
Productnr: 01-101503 (Rood)

Fitness band Medium van Moves is een prima kwaliteit elastiek waar je talloze oefeningen mee kunt uitvoeren. Met deze resistance band kun je zeer gevarieerd trainen en oefenen. Deze fitness banden kopen kan in vijf verschillende weerstanden.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Voor 16 uur besteld, donderdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Gratis achteraf betalen (Klarna)

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

Met deze fitness band Medium in de kleur Rood kun je zeer gericht de kracht en beweeglijkheid van de spieren trainen. Door deze efficiënte vorm van training kun je talloze oefeningen op verschillende niveaus doen met het fitness elastiek. Een weerstandsband of resistance band wordt veel gebruikt door therapeuten en personal trainers. Het fitness elastiek van Moves is geschikt voor professioneel gebruik en thuis training.

Weerstandsbanden worden veel gebruikt voor het verbeteren van het uithoudingsvermogen, coördinatie, kracht en stabiliteit. Met fitness elastiek kun je op een makkelijke en effectieve manier resultaten behalen.

Fitness band weerstanden

Moves band kopen kan in de weerstanden: Licht, Medium, Zwaar, Extra zwaar en Zeer zwaar. Het weerstandsniveau van het fitness elastiek wordt bepaald door de dikte van het elastiek. Een Moves band is een premium kwaliteit, laag gepoederde latex weerstandsband. Deze resistance band van 1,5 meter wordt compleet geleverd inclusief een handig oefenboekje. Dit fitness elastiek is ook te koop met een lengte van 5,5 meter of extra voordelige grote rollen van 22,5 meter en 45,5 meter.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

KleurSterkte50%100%150%200%
GeelLicht1,01,31,51,9
RoodMedium1,52,02,53,2
GroenZwaar1,62,53,03,5
BlauwExtra zwaar2,23,03,64,0
ZwartZeer zwaar2,53,44,04,9

Snap-Stop® systeem

De Moves band beschikt over het unieke Snap-Stop® systeem. Tijdens het oefenen met een fitness band worden er grote krachten op de band uitgeoefend waarbij een scheurtje in de band vervelende gevolgen kan hebben. Het unieke Snap-Stop® systeem voorkomt dat de fitness band verder scheurt, zelfs indien er zich een klein scheurtje in de band bevindt. Dankzij het Snap-Stop® kan er dus zeer veilig getraind worden.

MSD is verder gegaan onder de nieuwe naam Moves. Dit betekent dat alle fitness banden en andere artikelen op onze website met de naam MSD zijn veranderd in de naam Moves. De professionele kwaliteit van de artikelen is uiteraard niet veranderd.

Video

Reviews

Pluspunten

  • Moves band bevat natuurlijke latex
  • Fitness elastiek verkrijgbaar in diverse weerstanden
  • Uniek Snap-Stop® systeem

Related products

Fitness band 1,5 m Zwaar Moves
Fitness band 1,5 m Zwaar Moves

4,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 1,5 m Licht Moves
Fitness band 1,5 m Licht Moves

3,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 25 m Medium Body-Band
Fitness band 25 m Medium Body-Band

39,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Mini band fitness
Miniband Medium

3,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Specificaties

Type fitness elastiek: Fitness band
Kleur: Rood
Lengte : 1,5 meter
Weerstand: Medium
Trainingsniveau: Gemiddeld