Fitness band 1,5 m Zwaar 10 stuks Moves

Normaal € 42,90
Vanaf 2 € 39,90
Vanaf 3 € 38,90

Jouw prijs 42,90

Nu 0% korting!

Op voorraad: dus morgen in huis

Productnummer: 01-101504 Groen10st

Fitness band Zwaar 10 stuks in de kleur Groen is ideaal om toe te passen tijdens krachttraining en fysiotherapie. Geschikt voor professionals en consumenten. Deze fitness banden van Moves zijn verkrijgbaar in vijf verschillende weerstanden die elkaar opvolgen zodat je de training goed kunt opbouwen en blijven variëren.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Vóór 16 uur besteld, morgen in huis!

Gratis verzending vanaf €99

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

De fitness band 10 stuks Zwaar geeft een positieve kracht op de spieren. Training met het sportelastiek zorgt voor verbetering van de spierkracht én voor een verhoging van de functionele capaciteiten. De fitness band in de weerstand Zwaar (kleur Groen) is prima voor het trainen van de armen, schouders, rug, borst en benen.

De Moves fitness band is verkrijgbaar in de volgende weerstanden: Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw) en Zeer zwaar (Zwart). Het weerstandsniveau van het fitness elastiek wordt bepaald door de dikte van het elastiek.

Een Moves band is een premium kwaliteit, laag gepoederde latex weerstandsband. Deze resistance band van 1,5 meter is per stuk verpakt en wordt compleet geleverd inclusief een handig oefenboekje. Dit fitness elastiek is ook te koop met een lengte van 5,5 meter of extra voordelige grote rollen van 22,5 meter en 45,5 meter.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

KleurSterkte50%100%150%200%
GeelLicht1,01,31,51,9
RoodMedium1,52,02,53,2
GroenZwaar1,62,53,03,5
BlauwExtra zwaar2,23,03,64,0
ZwartZeer zwaar2,53,44,04,9

Snap-Stop® systeem

De Moves latex band beschikt over het unieke Snap-Stop® systeem. Tijdens het oefenen met een fitness band worden er grote krachten op de latex band uitgeoefend waarbij een scheurtje in de band vervelende gevolgen kan hebben. Het unieke Snap-Stop® systeem voorkomt dat de fitness band in tweeën knapt, zelfs als er zich een klein scheurtje in de band bevindt. Door Snap-Stop® kan er dus zeer veilig getraind worden.

Over Moves band

MSD is verder gegaan onder de nieuwe naam Moves. Dit betekent dat alle artikelen op onze website met de naam MSD zijn veranderd in de naam Moves. De professionele kwaliteit van de Moves latex band en andere artikelen is uiteraard niet veranderd. Bekijk ook ons complete assortiment fitness elastiek.

Type fitness elastiek: Fitness band
Kleur: Groen
Lengte : 1,5 meter
Weerstand: Zwaar
Trainingsniveau: Gemiddeld

Pluspunten

  • Moves fitness band gemaakt van natuurlijke latex
  • Fitness elastiek verkrijgbaar in diverse weerstanden
  • Extra voordelige set van 10 stuks fitness banden
Miniband Medium
Miniband Medium

3,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 25 m Medium Body-Band
Fitness band 25 m Medium Body-Band

39,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 22,5 m Medium Moves
Fitness band 22,5 m Medium Moves

44,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 1,5 m Medium Moves
Fitness band 1,5 m Medium Moves

3,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis