Fitness band 1,5 m Zeer zwaar Moves

Normaal € 6,49
Vanaf 10 € 6,29
Vanaf 20 € 5,99

Jouw prijs 6,49

Nu 0% korting!

Vandaag besteld, vrijdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Vandaag besteld, vrijdag in huis
Gratis achteraf betalen (Klarna)
Productnr: 01-101506 (Zwart)

Fitness band Zeer zwaar wordt gebruikt voor sport- en fitness oefeningen. Met deze 1,5 meter weerstandsband van Moves kun je eenvoudig kracht en balans trainen. Je kunt zeer gericht bepaalde spiergroepen trainen met deze handige en veelzijdige fitness banden die verkrijgbaar zijn in vijf verschillende weerstanden.

Lees meer Shape
5+

Meer dan 5 beschikbaar dus morgen in huis

25jaar

Meer dan 25 jaar ervaring en professionele kwaliteit

Vandaag besteld, vrijdag in huis

Gratis verzending vanaf €49
Gratis achteraf betalen (Klarna)

PostnlIdealMastercardKlarnaBankcontactWebshopkeurmerk

Fitness weerstand band

Met Moves band kun je talloze oefeningen uitvoeren. Trainen met de fitness weerstandsband geeft een positieve kracht op de spieren. Het sport elastiek is geschikt voor fitness, fysiotherapie, revalidatie en thuis training. De weerstandsbanden kun je combineren en worden veel toegepast door therapeuten en fanatieke sporters. De fitness band in de sterkte Zeer zwaar (kleur Zwart) is geschikt voor krachttraining en zwaardere rek- en strek oefeningen.

Fitnessband trainingen

Je kunt de Moves latex oefenband kopen in vijf verschillende en elkaar opvolgende weerstanden: Licht (Geel), Medium (Rood), Zwaar (Groen), Extra zwaar (Blauw) en Zeer zwaar (Zwart). Het weerstandsniveau van het fitness elastiek wordt bepaald door de dikte van het elastiek.

Een Moves band is een premium kwaliteit, laag gepoederde latex weerstandsband. Deze resistance band met een lengte van 1,5 meter wordt compleet geleverd inclusief een handig oefenboekje. Dit fitness elastiek is ook te koop met een lengte van 5,5 meter of extra voordelige grote rollen van 22,5 meter en 45,5 meter.

Rek in procenten en bijbehorende kg weerstand

KleurSterkte50%100%150%200%
GeelLicht1,01,31,51,9
RoodMedium1,52,02,53,2
GroenZwaar1,62,53,03,5
BlauwExtra zwaar2,23,03,64,0
ZwartZeer zwaar2,53,44,04,9

Snap-Stop® systeem

De latex oefenband van Moves beschikt over het unieke Snap-Stop® systeem. Tijdens het oefenen met een fitness band worden er grote krachten op de band uitgeoefend waarbij een scheurtje in de band vervelende gevolgen kan hebben. Het unieke Snap-Stop® systeem voorkomt dat de fitness band verder scheurt, zelfs indien er zich een klein scheurtje in de band bevindt. Dankzij Snap-Stop® kan er dus zeer veilig getraind worden.

Over Moves band

MSD is verder gegaan onder de nieuwe naam Moves. Dit betekent dat alle oefenband en andere artikelen op onze website met de naam MSD zijn veranderd in de naam Moves. De professionele kwaliteit van de artikelen is uiteraard niet veranderd. Bekijk ook ons complete en veelzijdige assortiment fitness elastiek.

Video

Reviews

Pluspunten

  • Moves band bevat natuurlijke latex
  • Fitness elastiek verkrijgbaar in diverse weerstanden
  • Uniek Snap-Stop® systeem

Related products

Fitness band 1,5 m Medium Moves
Fitness band 1,5 m Medium Moves

4,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Mini band fitness
Miniband Medium

3,49

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 22,5 m Medium Moves
Fitness band 22,5 m Medium Moves

44,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Fitness band 25 m Medium Body-Band
Fitness band 25 m Medium Body-Band

39,99

Voor 16 uur besteld, morgen in huis

Specificaties

Type fitness elastiek: Fitness band
Kleur: Zwart
Lengte : 1,5 meter
Weerstand: Zeer zwaar
Trainingsniveau: Gevorderd